GRUPA I - MOTYLE

 

Oto nasza grupa „Motylki” nie tracimy w przedszkolu ani jednej chwilki.
Chętnie tańczymy oraz śpiewamy, obiadki pyszne sam już zjadamy.
Umiemy myć zęby i buty założyć, pamiętamy, aby zabawki na półkę odłożyć.
Jesteśmy grzeczni nie od święta lecz co dzień, bawimy się świetnie w radości i zgodzie.


                                        

 

GRUPA II - KRASNALE

 

To my krasnale czteroletnie zuchy. Drugi rok chodzimy do naszej grupy. W przedszkolu zabawek
i książek bez liku, każdy ma to miejsce przy małym stoliku. Razem z paniami dużo się uczymy, śpiewamy, tańczymy i wiersze mówimy. Na leżakowaniu miłej muzyki słuchamy, a po odpoczynku podwieczorek zjadamy. Jesteśmy mili odważnym i zadowoleni pełni energii uśmiechnięci zawsze weseli. Dziś świat stoi przed nami otworem, bo wszyscy lubimy nasze przedszkole.

 

 

GRUPA III - BIEDRONKI

 

Dzieci z grupy Biedronki to urodzeni artyści i odkrywcy taka otwartość i ciekawość świata sprawia, że codzienne nawet proste czynności, których się uczymy stają się przygodą. Uwielbiają wspólne zabawy, a ich coraz większa samodzielność wprawia w zachwyt wszystkie pracujące w grupie panie. Biedroneczki tworzą coraz bardziej zgraną grupę, więc lada chwila zawojują całe przedszkole a potem świat.

 

 

 

GRUPA IV - ŻABKI

 

 

My żabki lubimy zagadki, co piszczy w trawie?Co pomaga nam w zabawie?

O emocjach kum kamy. O radości, smutku, złości strachu często na zajęciach opowiadamy.

Cicho w stawie nie siedzimy i bociana się nie boimy.

 

 

 

GRUPA VI - JAGODY

 

 Witają wszystkich jagody grupa dzieci 5 letnich. Nie mieszkamy w lasach zielonych, jak brzmią słowa piosenki, lecz w sali nr 6. Jesteśmy grupą już zaprzyjaźnionych ze sobą dzieci. Potrafimy razem bawić się, występować, ćwiczyć, śpiewać i rysować. Lubimy ruch, muzykę, słuchanie czytanych książek i wymyślanie ciekawych zabaw tematycznych. Zawsze naszą salę ozdabiają wykonane przez nas budowle przestrzenne z klocków i ciekawe prace plastyczne. Zapraszamy do naszej grupy a wprowadzimy Was w krainę naszej twórczej wyobraźni.

 

GRUPA VII - SOWY

 

 

 My jesteśmy Sówki małe - przedszkolaki doskonałe. Przez zabawę się uczymy, na spacery już chodzimy. Nie nudzimy się tu wcale, bo w przedszkolu jest wspaniale!

 

 

 

GRUPA VIII - POZIOMKI

 

  Choć jesteśmy tutaj nowi, to jesteśmy odlotowi. Lubimy chodzić do przedszkola, bo tu na nas czeka pani Edyta i Ola. Pani Emilka i Ania też na nas czekają i od progu uśmiechem miłym powitają. Tutaj rysujemy, śpiewamy, tańczymy. Co tu dużo mówić: świetnie się bawimy!

 

 

 

GRUPA IX - PSZCZÓŁKI

 

 

My jesteśmy pszczółki małe, lecz we wszystkim doskonałe.
Pszczółki wstają już o świcie i pracują znakomicie.
Wiele rzeczy potrafimy tańczyć, śpiewać tez lubimy.
Nasze przedszkole kochamy, milo czas tu spędzamy.